Voor een Bedrijfsleider van Goud!
Sommige mensen verdienen gewoon een extra beetje glans… en deze gouden glitter mok is daar het perfecte symbool van! Deze stijlvolle en feestelijke mok is speciaal ontworpen voor die ene bedrijfsleider die écht van goud is — iemand die zich elke dag inzet, het team motiveert en een onmisbare rol speelt.
Met zijn sprankelende gouden glitterafwerking straalt deze mok luxe en waardering uit. Of het nu gaat om een bedankje, een jubileum, een afscheidscadeau of gewoon zomaar: deze mok zegt precies wat woorden soms niet kunnen uitdrukken.
Elke slok smaakt naar waardering
Of het nu koffie, thee of warme chocolademelk is — met deze mok wordt elk moment bijzonder. De hoogwaardige afwerking zorgt ervoor dat de glitters mooi blijven stralen, zelfs na veelvuldig gebruik.
Waarom deze mok zo bijzonder is:
Gouden glitterdesign voor een feestelijke en luxe uitstraling
Perfect cadeau voor een bedrijfsleider die het verschil maakt
Geschikt voor dagelijks gebruik én bijzondere gelegenheden
Ideaal als bedankje, jubileum- of afscheidscadeau
Een symbolisch gebaar dat gegarandeerd indruk maakt
Geef iets dat net zo sprankelend is als hun inzet. Deze mok is niet zomaar een beker — het is een blijk van waardering in glitters gegoten.
Perfect voor de bedrijfsleider van goud die elke dag laat stralen.
Aantal :
Personaliseer je unieke mok. Wij bedrukken textiel in ons eigen bedrijf. Hierdoor zijn de mogelijkheden eindeloos!:
- Wij bedrukken mokken in ons eigen bedrijf. Hierdoor zijn de mogelijkheden eindeloos!
Met de ontwerpmodule kun je zelf mokken bedrukken.
Heb je liever een andere ontwerpje of vind je het lastig om zelf te ontwerpen neem dan contact
met ons op. Wij helpen je graag verder om tot een uniek ontwerp te komen
Gratis
verzending vanaf € 75,- anders maar €3,95 !
Klanten geven ons een
9.1 (reviews: 3095 )